chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада остаточно вирішить питання приміщення книгарні «Сяйво»?

19 жовтня 2011 о 15:57

Київська міська державна адміністрація запропонує депутатам Київради остаточно вирішити питання приміщення книгарні «Сяйво». Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов під час прес-конференції, повідомили УНН у прес-службі столичної мерії.

О.Пузанов зазначив, що відповідно до проекту рішення приміщення за адресою: вул. Червоноармійська, 6 буде передано КП «Муніципальний магазин» для організації в ньому сучасного комунального книжкового магазину.

«Потрібно поставити крапку в питанні приміщення книгарні „Сяйво“. І приміщення, і книгарня належать винятково киянам», – наголосив чиновник.

Також він зауважив, що книгарня відчинить свої двері для відвідувачів на початку листопада. Зараз у приміщенні КП «Київжитлоспецексплуатація» здійснює ремонтні роботи.

Окрім того, О.Пузанов зазначив, що усі працівники ТОВ "Книгарня «Сяйво», яке до 1 січня 2010 року орендувало комунальне приміщення, отримали запрошення стати співробітниками нового книжкового магазину.

"Від імені Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення директору та головному бухгалтеру ТОВ «Книгарня „Сяйво“ було надіслано листа із пропозицією щодо працевлаштування колективу книгарні», – сказав заступник голови КМДА.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути