chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада заборонила приватизацію книгарні «Сяйво книги»

10 листопада 2011 о 13:25

На пленарному засіданні Київрада підтримала проект рішення, що забороняє приватизацію КП «Міський магазин», що є балансоутримувачем приміщення муніципальної книгарні «Сяйво книги» передає кореспондент УНН.

Як пояснила секретар Київради Галина Герега, депутати внесли зміни до рішення Київради від 2003 року «Про питання приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва». Таким чином, за її словами, КП «Міський магазин» було включено у перелік підприємств, установ та організацій, що не підлягають приватизації.

«Це проект рішення, мета якого унеможливити в подальшому приватизацію книжкового магазину. Приміщення і саме комунальне підприємство залишаються у власності київської громади і ми будемо спокійні за долю муніципальної книгарні „Сяйво книги“. Ніхто її приватизовувати не зможе», — зазначила вона.

Нагадаємо, на пленарному засіданні 27 жовтня 2011 року Київрада перейменувала КП «Київський міський центр розвитку рибного господарства» у КП «Міський магазин». Таким чином було врегульоване питання функціонування книжкового магазину за адресою вулиця Червоноармійська, 6.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути