chrome firefox opera safari iexplorer

Львівський стадіон відкриють 29 жовтня

11 жовтня 2011 о 11:56

Відкриття львівського стадіону відбудеться 29 жовтня, а 15 листопада на ньому буде перший інспекційний матч між збірними України й Австрії. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, передає кореспондент УНН.

За словами М.Цимбалюка, вартість будівництва стадіону – 2 млрд 287 млн грн.; реконструкція Львівського аеропорту – 3 млрд 860 млн грн.

Всього до державної цільової програми входить 23 завдання загальною вартістю 13 млрд 20 млн грн, із них 8 млрд 449 млн грн – державний бюджет, 1 млрд 672 млн грн – місцевий бюджет, 2 млрд 898 млн грн – інші джерела.

«Фінансування здійснює Кабінет Міністрів напряму на агенцію з підготовки Євро-2012, обласна влада не має жодного дотику до використання коштів. Ми відповідаємо за якість, яку контролюємо за дорученням Президента, й темпи виконання робіт, а також за те, що належить до нашої компетенції: щоб вчасно поставляли будівельні матеріали (якщо це стосується залізниці чи іншого транспорту); спільно з органами місцевої влади вирішуємо питання викупу й виділення землі», — сказав М.Цимбалюк.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі