chrome firefox opera safari iexplorer

Міністерство юстиції затвердило нові правила вступу до ВНЗ

26 жовтня 2011 о 13:14

Міністерство юстиції України затвердило правила вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро ТАБАЧНИК.

Зокрема, у 2012 році у зв’язку із проведенням в Україні матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу вступну кампанію буде скорочено на один день, і вона триватиме з 2 по 31 липня.

Крім того, умовами вступу передбачається, що абітурієнти зможуть подавати до вишів атестати усіх років, творчі конкурси будуть проводитися з 10 по 31 липня.

До 11 серпня будуть зараховані студенти, які навчатимуться за державні кошти, а до 25 серпня — студенти, які будуть навчатися за контрактом.

За словами міністра, буде збережено мінімальний прохідний бар’єр на рівні 124 балів, але за профільними предметами він повинен бути не нижче 140 балів.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі