chrome firefox opera safari iexplorer

Тепер українці зможуть замовляти персональні вагони та потяги

12 жовтня 2011 о 10:16

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») оголосила про можливість організувати додаткові маршрути поїздів на замовлення туристичних компаній напередодні новорічних і різдвяних свят.

Залізниця пропонує турагентствам оформляти замовлення на перевезення груп туристів в окремих вагонах різних типів (СВ, купе, плацкарт, вагон-салон, вагон-автомобілевоз), або формувати спеціальні туристичні поїзди.

При замовленні окремих вагонів подорож здійснюється за існуючим маршрутом пасажирського поїзда, до складу якого включаються замовлені вагони. Якщо ж на замовлення турагентства формується окремий потяг, то маршрут його прямування, час відправлення, зупинки в дорозі і їх тривалість визначаються замовником.

Для прикладу, вартість резервування 10 купейних вагонів по 36 місць у швидкому не фірмовому поїзді напрямком Київ-Львів з комісійним збором та збором за резервування коштуватиме туроператору приблизно 63 тисячі гривень, а аналогічний поїзд у напрямку Київ-Сімферополь — 78 тисяч.

Кожна з шести залізниць України має можливість формувати туристичні поїзди складом від 12 до 18 вагонів. У Києві замовити поїзд можна буде прямо в центральних залізничних касах.

Для своєчасної підготовки рухомого складу та виконання замовлень, залізничники закликають заздалегідь надавати заявки на формування туристичних поїздів.

19 вересня

Інші дати
19 вересня відзначають:
  • День народження смайла.
  • Йом Кіпур.
 
Розгорнути
Народився Анатоль Вахнянин
(1841, с. Синява, Польща - 1908) - україньский композитор та педагог, автгоопери "Купало", музики до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перший голова товариства "Просвіта"
Ярій, душе. ярій, а не ридай. У білій стужі сонце України. А ти шукай - червону тінь калини, На чорних водах - тінь її шукай, де горстка нас
Розгорнути
Народився Григорій Мінх

(1836, с. Грязі, Росія - 1896) - вчений інфекціоніст та епідеміолог. Автор класичних фраз про чуму та проказу,  влив собі кров хворого на тиф, щоб довести заразність  крові хворого.

Розгорнути