chrome firefox opera safari iexplorer

«Укрзалізниця» пустить додаткові потяги до гірськолижних курортів

11 жовтня 2011 о 09:56

Напередодні зимового сезону туристичних поїздок до гірськолижних курортів та інших місць зимового відпочинку, подорожей під час Новорічних і Різдвяних свят, зимових канікул «Укрзалізниця» нагадала про можливість організувати додаткові туристичні маршрути поїздів до гірськолижних та інших курортів за наявності попиту на них. Про це УНН повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Туристичним компаніям залізниці України пропонують оформлення замовлень на перевезення груп туристів, замовлення окремих вагонів різних типів (СВ, купе, плацкарт, вагон-салон, вагон-автомобілевоз) або формування спеціальних туристичних поїздів.

При замовленні окремих вагонів для перевезення туристів подорож здійснюється за чинним маршрутом пасажирського поїзду, до складу якого включаються замовлені вагони. Якщо ж на замовлення туристичної компанії формується окремий поїзд, то маршрут його прямування, час відправлення, зупинки в дорозі та їхня тривалість визначаються замовником.

Кожна з шести залізниць має можливість формувати склад туристичного поїзду від 12 до 18 вагонів. Здійснити колективну подорож можливо, оформивши у вокзальній касі групове замовлення.

Нагадаємо, рік тому напередодні зимового сезону «Укрзалізниця» призначила два нових поїзди: №515/516 Київ — Ворохта та №551/552 Дніпропетровськ — Ворохта.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути