chrome firefox opera safari iexplorer

Довгих новорічних канікул не буде

28 листопада 2011 о 16:36

Про таке рішення уряду повідомив прем'єр Микола Азаров у своїй сторінці на Facebook.

«Сьогодні уряд прийняв рішення не переносити нічого нікуди й канікул не влаштовувати. Тобто, вихідними будуть 31 грудня, 1 і 2 січня. Потім 6, 7 і 8 січня — вихідні на Різдво», — написав він.

Також Азаров повідомив, що було ухвалено рішення й по інших святах.

За його словами, було вирішено перенести робочі дні з п'ятниці 9 березня на суботу 3 березня, таким чином на свято 8 Березня буде чотири вихідних дні.

Також було ухвалено рішення перенести робочий день із понеділка 30 квітня – на суботу 28 квітня, таким чином на першотравневі свята буде 4 вихідних.

Робочий день також вирішено перенести з п'ятниці 29 червня — на суботу 7 липня. Таким чином, на святкування дня Конституції буде також 4 дні.

«У зв'язку із проведенням матчів Євро-2012 будуть також переноситися робочі дні в Києві, Донецьку, Львові й Харкові. Але це ми вирішимо пізніше», — написав також Азаров.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі