chrome firefox opera safari iexplorer

Святкування Дня Свободи на Майдані заборонили через ялинку?

21 листопада 2011 о 12:02

Міська влада пропонує всім зацікавленим політичним і громадським організаціям подавати заявки на проведення заходів в День Свободи на тих територіях, де не виконуються і не заплановані роботи з підготовки до новорічних та різдвяних свят, повідомляє прес-служба КМДА.

«Безпека громадян під час проведення масових заходів – одне з основних завдань не лише правоохоронних органів, а й міської влади. Тому на час монтажу головної новорічної ялинки країни частково перекрито Майдан Незалежності і обмежено проведення мирних акцій на центральній площі Києва»,- повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, що раніше Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій у центрі столиці 21 і 22 листопада. КМДА подала позов до суду на прохання київської міліції та Управління державної охорони (УДО). Представники УДО мотивували необхідність заборони 22 листопада акцій у центрі Києва візитом до України у цей день президента Литовської республіки Далі Грібаускайте.

Святкування Дня свободи 22 листопада розпочнеться о 17.00 мітингом біля Лук’янівського СІЗО, де утримується екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, пише Дзеркало тижня.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути