chrome firefox opera safari iexplorer

22 листопада на Майдані відзначать День Свободи

14 листопада 2011 о 17:04

Коаліція учасників Помаранчевої революції (КУПР) оголосила про проведення «Дня Свободи» 22 листопада. Про це повідомила прес-лужба організації.

Як повідомив Перший заступник Голови правління Коаліції Петро Михайленко, організація провела консультації з багатьма громадськими організаціями щодо спільних дій з відзначення знаменної дати.

За словами пана Михайленка, ця дата подвійна — сьома річниця Помаранчевої революції і перша — Податкового Майдану.

Організатори «Дня Свободи» закликають підприємців, які торік не отримали виконання своїх вимог, вийти на Майдан і добиватися захисту своїх прав.

Нагадаємо, «Місто волі» на Майдані Незалежності було організовано учасниками Коаліці, Голова правління організації Сергій Мельниченко координував його діяльність, і всупереч обіцянкам Президента України Януковича проти нього порушено кримінальну справу зі звинуваченням у «організації злочинної! групи» — так влада назвала активістів Податкового Майдану.

Коаліція учасників Помаранчевої революції виступила з заявою стосовно річниці Майдану і пропонує її до обговорення всіма патріотичними силами як основи для Резолюції, яку буде прийнято спільно 22 листопада.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути