chrome firefox opera safari iexplorer

Ялинку на Майдані демонтують через концерт до Дня соборності

19 січня 2012 о 16:06

Ялинку на Майдані демонтують через концерт, який відбудеться 22 січня в День соборності України.

У зв’язку з проведенням святкового концерту з нагоди відзначення Дня української Соборності та Свободи на Майдані Незалежності 22 січня розпочато демонтаж новорічної ялинки, заявили в КМДА.

На концерті виступатимуть «Мандри», «Скай», «ТіК», «Друга Ріка», Джамала і Альона Вінницька.

Початок концерту о 17.00.

«Урочистості на честь свята відбудуться у Національному палаці мистецтв „Україна“ за участі представників виконавчої влади усіх рівнів, депутатів, дипломатичного корпусу, громадськості», — повідомили в адміністрації.

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін заявив, що президент Віктор Янукович особисто візьме участь у святкуванні Дня соборності і свободи України.

Також 22 січня буде підписано документ «непоборення». У спільному меморандумі об'єднаної опозиції будуть міститися програмні принципи взаємодії.

Як відомо, президент підписав доручення щодо святкування Дня соборності і свободи України 22 січня.

Головну ялинку країни почали розбирати ще 18 січня, хоча традиційно різдвяні гуляння повинні закінчитися на Водохреще, 19 січня.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути