chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві катастрофічно не вистачає працівників робітничих професій

17 листопада 2011 о 18:04

На сьогоднішній день найпопулярнішими професіями в столиці за даними Київського центру зайнятості є слюсар-сантехнік, продавець-консультант.

Про це під час спільної колегії Головного управління освіти та міжгалузевої Ради професійно-технічної освіти сказав директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин, повідомив кореспондент УНН.

«Однак не спостерігається величезної кількості бажаючих оволодіти, наприклад, професією продавця-консультанта», — зазначив керівник столичного Центру зайнятості.

За його словами, на столичному ринку праці спостерігаються значні дисбаланси.

«У місті Києві попит на працівників робітничих професій перевищує у 6 разів. Зокрема на кваліфікованих виробників з інструментів в 10 разів, робітників сфери обслуговування та торгівлі-в 5 разів», — констатував Віктор Сухомлин. І при цьому він зазначив, що вузи і далі продовжують випускати велику кількість юристів та економістів.

«Хіба що тільки ветеринарні інститути не готують цих спеціалістів», — зауважив Сухомлин, закликавши вузи орієнтуватися на потребу ринку праці.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути