chrome firefox opera safari iexplorer

Київ 56-й у топ-100 найшанованіших міст світу

01 грудня 2011 о 11:13

Згідно з щорічним дослідженням Reputation Institute, у топ-100 найшанованіших міст 2011 року Київ зайняв 56 місце, обігнавши Дубаї, Лас-Вегас і Шанхай

Респондентам пропонувалося взяти до уваги загальну довіру, повагу, захоплення і позитивні емоції по відношенню до міст, а також 13 різних аспектів, пов`язаних з їхньою економікою, управлінням та привабливістю.

Так, в результаті опитування понад 35 тисяч людей з усього світу, дослідники з`ясували, що найбільш шанованим містом 2011 року є Лондон.

Слідом за столицею Англії розмістилися Женева, Сідней і Відень. У свою чергу такі міста, як Нью-Йорк і Гонконг посіли тільки 25-е і 46-е місця відповідно.

«Дослідження показує, що гарна репутація міста вимагає напруженої роботи в багатьох різних областях — бути тільки культурно-привабливим або міжнародним центром бізнесу зараз вже не достатньо», — коментує результати рейтингу керуючий партнер Reputation Institute Ніколас Тред.

Примітно, що рейтинги країн не збігаються з рейтингами міст, що до них входять.

Так, більшість міст з першої десятки мають кращу репутацію, ніж їхні країни (наприклад, Італія, Іспанія, Австрія, Великобританія).

«Так, наприклад, індекс репутації міста Києва в 2011 році склав 58.0 балів, у той час як індекс репутації України склав всього 42,17 бала. Таким чином, запас репутаційного капіталу Києва в очах міжнародної громадськості вище на 26% ніж Україна в цілому», — пояснив партнер компанії Reputation Capital, представник Reputation Institute в Україні Олексій Чуєв.

Також експерти встановили, чим керувалися респонденти під час опитування. Так, найважливішим атрибутом для людей виявилася «безпека міста і його жителів». Що може пояснити відносно низький рейтинг міст США, таких як Нью-Йорк, Лос-Анджелес і Чикаго — всі вони розмістилися на середньому рівні.

Нагадаємо, до списку найкрасивіших у світі станцій метрополітену потрапила станція київського метро «Золоті ворота». Рейтинг був складений туристичним виданням Bootsnall.

21 лютого

Інші дати
Ігор Шамо
1925 – український композитор. Однаково успішно виступав у цілком різних видах, формах і жанрах музичної творчості. Народний артист України. Автор музики до гімну столиці – пісні «Києве мій»
Розгорнути
Володимир Малик (Сиченко)
1921 – український письменник, автор пригодницьких та історичних творів: «Посол Урус-шайтана», «Фірман султана», «Чорний вершник», «Шовковий шнурок», що склали тетралогію «Таємний посол»; «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.
Розгорнути
Міжнародний день рідної мови
«Рідна мова дається народові Богом, а чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів». Василь Захарченко
Розгорнути
Народився Дмитро Нитченко (Чуб)
(1905, м. Зіньків Полтавської обл. - 1999) - український письменник, педагог, громадський діяч. Активний представник української діаспори в Австралії. Автор збірки оповідей "Живий Шевченко", книжок "Стежками пригод" та "Слідами Миклухи-Маклая", багатьох оповідань, віршів, нарисів про подорожі.
Розгорнути
Народився Вікентій Хвойка
(1850, с.Семин, Чехія - 1914) - український археолог чеського походження. Відкрив пам'ятки трипільської культури в селах Трипілля, Жуківці, Стайки на Київщині, зробив класифікацію пам'яток і встановив час її виникнення (4–3 тис. до н. е.).
Розгорнути
Народився Дмитро Мілютенко
(1899, м. Слов"янськ - 1966), український актор, народний артист СРСР. Ролі: Пузир ("Хазяїн" Карпенка-Карого), Хлопов ("Ревізор" Гоголя), Часник ("В степах України" Корнійчука).
Розгорнути

Новини Дивитися всі