chrome firefox opera safari iexplorer

Київ випустив офіційний проморолик до Євро-2012 (Відео)

15 грудня 2011 о 18:27
Київ випустив офіційний ролик міста до Євро-2012. Промоційне відео у форматах 2D та 3D FULL HD КМДА реалізувала спільно з українською компанією ДП «Центр інноваційних екранних та інформаційних технологій», повідомляє сайт приймаючого міста.
Концепція ролика побудована на унікальності Києва – міста з надзвичайною історією, культурою, архітектурою, духовністю.

За допомогою нових технологій, що останнім часом здобули надзвичайну популярність серед глядачів в усьому світі, Київ дотримується високих стандартів та підтримує тенденції сучасних відеоформатів – нове відео вийшло у 2D та 3D FULL HD.


Нагадаємо, нещодавно Україна виготовила нові промоційні ролики до Євро-2012 - «High time to see Ukraine». Їх транслюють на провідних телеканалах світу.

11 березня

Інші дати
Народився Олександр Афанасьєв-Чужбинський
(1816, с.Ісківці Полтавська область - 1875) –  український та російський письменник, етнограф, фольклорист, історик, мовознавець.
Як настане весна божа, Степ зазеленіє, Яких тільки нема квіток! Аж серце радіє; Ряст, барвінок, чебрець, зорі, Васильки і рута. (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Володимир Липинський
(1863 – 1937) - український ботанік, академік, директор Одеського ботанічного саду.
Розгорнути

Новини Дивитися всі