chrome firefox opera safari iexplorer

Новий рік в столиці пройде під знаком ЄВРО-2012

06 грудня 2011 о 10:13

До участі у святковому концерті запросили Руслану, ТНМК, Скрябіна і Скрипку, а весь центр столиці обіцяють запалити вогнями.

“Що буде нового на Майдані? До цього часу можна подивитись на дуже цікаву авторської роботи сцену, в якій ялинка практично буде знаходитися всередині. Ця сцена, вона буде виглядати як Золоті Ворота — поєднання Золотих Воріт, як символу Києва, з золотими воротами, футбольними воротами, УЄФА”, — каже начальник головного управління культури КМДА Світлана Зоріна.

Сама ж штучна ялинка обійшлась організаторам в 2 мільйони гривень. З них КМДА витратила лише 450 тисяч на монтування, — запевняють чиновники. Запалять новорічну красуню 19 грудня, на честь проведення саміту ЄС і стоятиме вона рівно місяць.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі