chrome firefox opera safari iexplorer

Новорічна ніч у Києві пройде у стилі Євро-2012

20 грудня 2011 о 12:29

Зустріч Нового року на головній площі країни пройде у стилістиці чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Саме цій темі відповідатиме як програма свята, так і зовнішнє оформлення Майдану Незалежності.

Сценічний комплекс на головній площі України у новорічну ніч нагадуватиме футбольне поле з «золотими воротами». Такий концепт буде реалізовано завдяки нестандартним конструкціям та спеціальним екранам.

Імпровізовані футбольні ворота будуть побудовані із 40-метрових світлодіодів. Уся споживана потужність сценічного комплексу та телевізійної техніки забезпечуватиметься виключно генераторами і не вплине на енергозабезпечення міста.

Крім того, організатори планують вразити українців новорічною шоу-програмою завдяки кільком новим для України спецефектам та найкращим вогняним шоу до року Дракона.

А танцювальну програму забезпечать: гурти «ВВ», «ТНМК», «Скрябін», «Мед Хедс», «Время и Стекло», а також Руслана, Еріка, Коля Серьга та інші. Артисти обіцяють глядачам нові пісні, новорічні хіти та спеціальні футбольні присвяти Євро-2012, Україні, нашій національній збірній з футболу.

Новорічна шоу-програма на Майдані Незалежності розпочнеться 31 грудня о 21 годині і триватиме до 2 години ночі 1 січня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути