chrome firefox opera safari iexplorer

Кліп неофіційного гімну Євро-2012 обійдеться майже у мільйон гривень

26 квітня 2012 о 16:14

У четвер, 26 квітня, на НСК Олімпійський почалися зйомки відеокліпу на неофіційний гімн Євро-2012 Вболівай авторства Дмитра Голуба.

Зйомки на стадіоні почалася о 7:30. З самого ранку до стадіону підтягнулись відомі українські музиканти Віктор Бронюк (група ТІК), фронтмени ТНМК Фоззі та Фагот, Вадим Красноокий з Мед Хедс. Організатори не розкривають таємниці сюжету, але, скоріш за все, кожен співак заспіває по рядку куплета на тлі стадіону НСК Олімпійський.

У зйомках кліпу також візьме участь переможець конкурсу, автор пісні «Вболівай!» Дмитро Голуб, до якого приєднаються співачки Ані Лорак, Тіна Кароль, Альона Вінницька, Еріка, співак Олександр Пономарьов, лідер групи Воплі Відоплясова Олег Скрипка, фронтмени групи Green Grey Дизель і Мурік, дует Потап і Настя.

За інформацією сайту Україна-2012а, на виробництво відеокліпу Фондом Бориса Колеснікова виділено 100 тис. доларів. Прем'єра відео запланована на травень.

Раніше повідомлялося, що пісня з нехитрою назвою Hymn Euro у виконанні групи IMISH перемогла в польському національному конкурсі народних хітів Моя пісня для Євро-2012.

Нагадаємо, автором офіційної пісні-гімну Євро-2012 стала німецька поп-співачка Oceana.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути