chrome firefox opera safari iexplorer

Кліп неофіційного гімну Євро-2012 обійдеться майже у мільйон гривень

26 квітня 2012 о 16:14

У четвер, 26 квітня, на НСК Олімпійський почалися зйомки відеокліпу на неофіційний гімн Євро-2012 Вболівай авторства Дмитра Голуба.

Зйомки на стадіоні почалася о 7:30. З самого ранку до стадіону підтягнулись відомі українські музиканти Віктор Бронюк (група ТІК), фронтмени ТНМК Фоззі та Фагот, Вадим Красноокий з Мед Хедс. Організатори не розкривають таємниці сюжету, але, скоріш за все, кожен співак заспіває по рядку куплета на тлі стадіону НСК Олімпійський.

У зйомках кліпу також візьме участь переможець конкурсу, автор пісні «Вболівай!» Дмитро Голуб, до якого приєднаються співачки Ані Лорак, Тіна Кароль, Альона Вінницька, Еріка, співак Олександр Пономарьов, лідер групи Воплі Відоплясова Олег Скрипка, фронтмени групи Green Grey Дизель і Мурік, дует Потап і Настя.

За інформацією сайту Україна-2012а, на виробництво відеокліпу Фондом Бориса Колеснікова виділено 100 тис. доларів. Прем'єра відео запланована на травень.

Раніше повідомлялося, що пісня з нехитрою назвою Hymn Euro у виконанні групи IMISH перемогла в польському національному конкурсі народних хітів Моя пісня для Євро-2012.

Нагадаємо, автором офіційної пісні-гімну Євро-2012 стала німецька поп-співачка Oceana.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути