chrome firefox opera safari iexplorer

Українці написали понад 2 тисячі версій гімну до Євро-2012

17 січня 2012 о 10:13

країнці запропонували більше 2 тисяч варіантів тексту та музики для неофіційного гімну Євро-2012 за перший місяця проекту «Єврохіт». Про це УНН повідомили в Інформаційному центрі «Україна-2012» посилаючись на куратора проекту Оксану Шавель.

«В середньому в день українці надсилають близько 100 творів, з них на сайт потрапляє більше третини. 80% робіт на сайті – це тексти, решта — музичні файли», — сказала вона.

Як пояснила Оксана Шавель, на сайті проекту публікуються лише ті роботи, які відправлені відповідно до правил конкурсу. «Найчастіше роботи не потрапляють на сайт тому, що були відправлені у невідповідному вигляді. За правилами текст має бути записаний у doc, а аудіо — в mp3 форматі, тривалістю не більше 5 хвилин. Виключаємо також повтори, адаптації, роботи, що порушують Закон про авторське право чи містять нецензурну лексику» — пояснила вона.

За авторство неофіційного гімну футбольного чемпіонату Євро-2012 борються як дорослі, так і малі українці з усіх куточків країни.

«У конкурсі бере участь вся Україна у віці від 9 до 87 років. Це і професійні письменники, і прості фанати, і музиканти. Наймолодший автор – дев’ятирічний Олексин Максим. Він надіслав нам вже чотири тексти, які можна побачити на сайті. Є також автори рекордсмени, які надіслали до 10 варіантів єврохіта», — розповіла куратор проекту.

На конкурс надходять як музика й тексти окремо, так і повноцінні пісні. Деякі автори начитують свої творіння на диктофон, або наспівують без музичного супроводу, а також надсилають роботи, створені у співавторстві.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі