chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував конкурс на кращу писанку до Євро-2012

18 березня 2011 о 21:45

Інформаційний центр «Україна-2012» оголошує всеукраїнський конкурс «Найкраща писанка до Євро-2012» на виготовлення найкращого оберегу, присвяченого Євро-2012. 

До участі запрошуються як народні майстри, які своєю творчістю готові підтримати ідею проведення Єврочемпіонату на українській землі, так і початківці. 

Традиційно українці створювали писанки – символ весни, життя, гармонії світу і любові до України – напередодні Великодня. Писанка із зашифрованими древніми орнаментами, символами та побажаннями, в уявленнях нашого народу слугувала своєрідним оберегом.  

Конкурс розпочинається 18 березня і триватиме до 1 травня 2011 року. Писанки із зображенням офіційного символу Євро-2012 до конкурсу не допускаються. 

За умовами конкурсу, його учасники мають надіслати готові писанки на яйці (як живому, так і дерев’яному) або фотографію витвору. В електронному варіанті світлини надсилайте на електронну адресу Інформаційного центру «Україна-2012» gosteva@ukrinform.com та chebotar@ukrinform.com. 

Переможця буде оголошено на початку травня 2011-го, після Великодніх свят. 

Зазначимо, що автор найкращої писанки-оберега отримає у подарунок футбольний колекційний м’яч з автографами лідерів збірної України з футболу. Десять кращих робіт отримають цінні подарунки.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути