chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові покажуть золоті скарби зниклих цивілізацій

22 грудня 2011 о 15:14

27 грудня у Львові відкриється унікальна виставка «Золоті скарби зниклих цивілізацій».

Як повідомили ZAXID.NET у мерії, на виставці презентують колекцію шедеврів племен і народів, які населяли територію сучасної України.

«Львів’яни та гості міста зможуть побачити вироби давньогрецьких, давньоримських, скіфських, кімерійських і сарматських майстрів. Серед експонатів є предмети побуту, знаряддя праці, зброю та унікальні прикраси», – зазначено в повідомленні.

Артефакти для виставки надані із приватного зібрання Благодійного фонду пам`яті Сергія Платонова «ПЛАТАР». Виставка вже експонувалася у Ватикані, США і Польщі.

У Львові виставка буде експонуватися у Палаці Потоцьких.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...