chrome firefox opera safari iexplorer

У всіх районах Києва з'являться ковзанки

14 грудня 2011 о 11:25

Мерія планує залити 68 льодових майданчиків у всіх районах столиці. Однак, зазначили у мерії, все залежатиме від погоди.

«Якщо постійно буде мінусова температура повітря, то у цьому році в Києві працюватимуть 68 ковзанок, а торік їх було лише 40», — сказав газеті Сегодня в. о. начальника главку у справах сім'ї, молоді та спорту КМДА Володимир Вовк.

У КМДА також зазначають, що кошти на обладнання ковзанок дадуть бізнесмени, пише газета.

Скільки буде коштувати покататися на ковзанці цього року поки що невідомо.

Як повідомлялося, Київська міськдержадміністрація вирішила встановити тимчасову льодову ковзанку на Контрактовій площі.

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути