chrome firefox opera safari iexplorer

В помпезно відкритому екстрим-парку Києва згоріло обладнання

31 травня 2012 о 10:20

Фестиваль екстримальних видів спорту, який розпочнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня, відбудеться на високому організаційному рівні, не зважаючи на пожежу, що днями сталася на території екстрим-парку.

Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації  Леонід Новохатько, інформує прес-служба КМДА.

Як інформують в адміністрації міста, 29 травня, через загорання поролону, було пошкоджене устаткування батутного майданчика, що знаходиться на території екстрим-парку у парку Дружби народів. За інформацією керівництва парку, батутний майданчик буде відновлено вже до початку Фестивалю екстримальних видів спорту. Головне управління сім’ї, молоді та спорту у свою чергу надасть допомогу у ліквідації наслідків пожежі.

«Ми зробимо все можливе, аби фестиваль екстримальних видів спорту відбувся на високому організаційному рівні. Ми готові надати необхідну допомогу для відновлення устаткування, яке було пошкоджене пожежею», – сказав начальник ГУ у справах сім`ї, молоді та спорт Володимир Вовк.

Як повідомляв УНІАН, відповідно до розпорядження КМДА Фестиваль екстримальних видів спорту розпочнеться 16 червня в парку Дружби народів. У рамках фестивалю змагатимуться команди з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та інших екстримальних видів спорту.

Екстрим-парк у парку Дружби народів був відкритий з нагоди Дня Києва 26 травня ц.р.

Розділи: Суспільство

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути