chrome firefox opera safari iexplorer

Львів у 10-ці найкращих європейських міст для відпустки

30 січня 2012 о 14:04

Британський журнал Stylist назвав місто Лева «східною Флоренцією».

Саме за свою архітектуру та кав'ярні — столиця Галичини посіла восьму позицію в рейтингу.

За версією британців, таку високу оцінку місто отримало завдяки майбутньому Євро-2012.

Раніше Львів потрапив до десятки найкращих європейських міст майбутнього. За дослідженням газети Financial Times, його оцінили за найкращу стратегію залучення інвестицій та ефективність ведення бізнесу.

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі