chrome firefox opera safari iexplorer

До десятки кращих європейських міст потрапило і Рівне

13 січня 2012 о 19:29

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13).

Відповідну інформацію з Лондона повідомили Рівненському регіональному центру інвестицій та розвитку.

Рівне потрапило в топ-10 в номінації «середнє місто з найкращою економічною ефективністю». Експерти оцінювали рівень безробіття, інвестиційний потенціал, вартість оренди офісних приміщень та індустріальних майданчиків, тарифи на комунальні послуги.

FDI Rating — це рейтинг, який визначає найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку всієї Європи. Проходить він раз на два роки.

Рівне — не перше українське місто, яке увійшло до рейтингу. У 2010-му в нього в різних номінаціях входили Київ, Львів та Одеса.

Цього року Львів також потрапив до цього рейтингу. Львів оцінили в категоріях найкращої стратегії залучення прямих іноземних інвестицій та найбільшої економічної ефективності ведення бізнесу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути