chrome firefox opera safari iexplorer

«Мамаєвій Слободі» на Різдво оголосили війну

12 січня 2012 о 23:56

Панове товариство!

Хочемо повідомити Вас, що козацькому селищу «Мамаєва Слобода» оголошено війну. Нас, майже не маскуючись, з усіх боків атакують українофобські сили...

По перше, вчора, близько опівночі, сайт козацького селища www. mamajeva-sloboda.ua було брутально зламано невідомими. Центральна сторінка знищена і замість неї хакером поставлено блюзнірський україноненависницький «стішок», «жирно присмачений» російською ненормованою лексикою...

По друге, одночасно з цим, вчора нас атакувала газета Російської Федерації «Комсомольськая правда в Украине», опублікувавши на своїх шпальтах та поширивши на своєму порталі публікацію наклепницького змісту. Публікація грунтується на недостовірній і неперевіреній інформації, дійсно має наклепницький зміст і спрямована на підрив ділової репутації соціально-культурного закладу «Мамаєва Слобода», що має гонор працювати в царині практичної форми реалізації українського національно-культурного відродження, що гарантовано Ст.11 Конституції України.

По третє, вчора ж таки ввечері, за розпорядженням Начальника відділу Державної виконавчої служби Солом`янського Районного Управління Юстиції в місті Києві, з порушенням процедури визначеної чинним законодавством України, були накладені арешти на кошти та заблоковані наші розрахункові рахунки в банках…

По-четверте, відразу по закінченню «Четвертої Зимової Країни Мрій Різдвяної» нашу сторінку на фейсбуці буквально закидують різними провокаційними коментарями, а також телефонують «ображені» нашою просвітницькою діяльністю…

Як з усього видно, це ще тільки верхня частина «айсберга» атаки «п`ятої колони» на козацьке селище. Однак ми були б не козаки, якби злякались подібних речей. Вози на «Мамаєвій Слободі» поставлено до кола. Як і наші прадіди ми готові з цього символічного «Козацького Коша» дати гідну відповідь супостату.

Як здавна відомо, «нечиста сила» найбільш активізується на великі Православні свята. Тож проведення «Четвертої Зимової Країни Мрій Різдвяної» розлютило певні кола, бо вони бачать, що українці не на словах, а на ділі готові самоорганізовуватись, обстоюючи свою давню культуру, мову та традиції.

Ми й надалі обіцяємо організовувати різноманітні фестивалі та заходи, спрямовані на пробудження генетичної спадкової пам`яті українського козацького народу.

Для «доброзичливців» повідомляємо: зламування хакерами сайту та поширення інформації, карається в порядку статті 361 та 363-1 Кримінального кодексу України і наші юристи зараз готують заяву на ім`я начальника Управління Служби Безпеки України у місті Києві.

Також сповіщаємо російську газету «Комсомольськая правда в Украине», аби вона готувалась до судового позову, щодо поширення недостовірної інформації та підриву ділової репутації скансену «Мамаєва Слобода».

Крім того, ми готуємо на адресу Міністра Юстиції України скаргу на неправомірні дії Управління Юстиції в Солом`янському районі міста Києва, які на наш погляд є не просто провокаційними, а містять ознаки корупції та перевищення посадових повноважень.

Зважаючи на вищенаведене, хочемо вибачитись перед усіма симпатиками діяльності козацького селища «Мамаєва Слобода» за брутальну розсилку, надіслану з нашого сайту хакерами.

Від себе, щиро по-козацьки, хочу додати: «Україна обов`язково буде українською». Тож, широкомасштабна атака певних сил на козацьке селище «Мамаєва Слобода» є їх банальним наміром деморалізувати нас. А також красномовним доказом того, що ми — сучасні українські козаки, отут, біля витоку річки Либідь, прямісінько в серці столиці України місті Києві, робимо все правильно і є на вірному шляху, популяризуючи наші споконвічні традиції, звичаї та обряди, обстоюючи дідівську мову й святу Православну Віру, а головне, демонструємо при цьому недругам свій лицарський гонор – гонор наших прадідів Запорозьких козаків.

Нехай славиться земля наша – наречена від віків Україною!

З належною шанобою, козак Левушківського куреня Війська Запорозького Низового Костянтин Олійник (рука власна).

Писано в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» числа 12, місяця січня, року Божого 2012.

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)
Розгорнути
Народився Лесь Курбас
(1887, м. Самбір Львівська область - 1937) - український режисер, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач. Засновник театру «Березіль».
Розгорнути
Народився Павло Вірський
(1905, м.Одеса – 1975) – український танцівник і хореограф. Художній керівник Ансамблю танцю УРСР (1955 – 1975), який з 1977 року носить його ім’я.
Розгорнути