chrome firefox opera safari iexplorer

Через реконструкцію руйнується Андріївський узвіз

07 лютого 2012 о 11:17

Реконструкція Андріївського узвозу може призвести до того, що з таненням снігу будинки-пам'ятки просто сповзуть вниз.

Про це заявляє голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

За його словами, до нього звернулися представники установ культури, творчих спілок, громадських організацій та закладів громадського харчування, розташованих на Андріївському узвозі з проханням врятувати будинки на узвозі.

Вони наголосили, що з початком реконструкції узвозу стан його пішохідної зони різко погіршивсяпочали руйнуватись фундаменти, в будівлях, в тому числі й у Літературно-меморіальному музеї   Булгакова з’являються тріщини.

«Бездумні дії з псевдо-реконструкції Андріївського узвозу поставили унікальну історичну та туристичну вулицю під загрозу повного знищення. Танення снігів може призвести до того, що споруди просто сповзуть у котлован глибиною до 3-х метрів, виритий в ширину всієї проїжджої частини вулиці», — наголосив Бригинець.

За словами депутата, гроші будівельникам за проведені роботи досі не виплачені, а фінансування на продовження робіт теж не надходить.

«Якщо не вжити термінових заходів станеться невиправна катастрофа», — наголосив Бригинець.

На сьогодні проїжджа частина розрита і не відокремлена від тротуару парканом (значну частину його нещодавно демонтували), тож тротуари стали небезпечними для пішоходів: численні ями ледь прикриті дерев’яними настилами, відсутнє освітлення.

Як відомо, будівельні роботи на Андріївському узвозі почали у вересні 2011 року згідно з розпорядженням КМДА від 14 вересня 2011 року. Спочатку роботи проводилися інтенсивно,а упродовж останніх двох місяців будівельна діяльність фактично припинилися.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі