chrome firefox opera safari iexplorer

Міліція офіційно підтвердила, що Андріївський узвіз перетворився в магістраль

13 липня 2012 о 09:22

На Андріївському встановлений знак «Рух заборонено», який згідно Правил дорожнього руху дозволяє проїзд транспорту. Така відповідь надійшла голові комісії Київради з питань культури та туризму Олександру Бригинцю від Управління державної автомобільної інспекції на запит щодо дорожньо-транспортної ситуації, яка склалась на Андріївському узвозі.

Державтоінспекція повідомила, що на Андріївському узвозі встановлено дорожні знаки «Рух заборонено» та «Тупик», що мають обмежувати рух на ділянці від вул. Володимирської до вул. Боричів тік. Разом з тим, відповідно до вимог розділу 33 Правил дорожнього руху України дія дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» не поширюється на транспорті засоби, що належать та обслуговуються громадянами, які проживають, або працюють у цій зоні. А також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.

«Оскільки цих підприємств по Андріївському узвозу багато, а стане ще більше — нагадаю, що на Андріївському узвозі заплановано звести більше 10 будівель, переважно готелів та офісних центрів — очевидно, що мистецька вулиця перетвориться у звичайну проїжджу частину, про що я попереджав ще до початку так званої реконструкції узвозу», — заявив О. Бригинець.

Депутат наголосив, що у відповіді Державтоінспекції йдеться також про те, що відповідно до встановлених знаків Андріївський узвіз не є пішохідною зоною.

«Це дивно, адже до реконструкції Андріївський узвіз мав статус пішохідної вулиці. Хто змінив відповідний статус, якщо Київрада ніякого рішення щодо цього не приймала?», — обурений О. Бригинець.

Крім того, відповідно до схеми Організації дорожнього руху у 2004 році з метою виключення наскрізного руху на Андріївському узвозі в районі будинку №34 були встановлені фізичні перешкоди, які на даний час на згаданому місці відсутні. Куди вони зникли чи хто їх прибрав міліція не знає.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути