chrome firefox opera safari iexplorer

Оновлений Андріївський узвіз відкриють до Дня Києва?

28 березня 2012 о 18:09

Оновлений і реконструйований Андріївський узвіз планують відкрити до Дня Києва. Про це повідомив сьогодні заступник голови Київської міської адміністрації Михайло Кучук, пише Kievpress.

«Зараз тривають роботи із заміни та будівництва інженерних мереж на узвозі, зокрема, ми побудували стічну каналізацію, якої раніше тут не було. Виконали і додаткові дренажні роботи у зв'язку з великою кількістю підземних вод, що дозволить зберегти від руйнування будинки, які знаходяться на цій вулиці. Сьогодні близько сотні робочих облаштовують фасади будівель. Крім цього, буде підсилено фундаменти, відремонтовано покрівлю», — сказав Михайло Кучук.

За його словами, на Андріївському узвозі зроблять сучасне якісне мощення як проїжджої частини, так і тротуарів. Також буде здійснено озеленення території. А лавки, вивіски на будинках, зовнішнє освітлення заплановано виконати в єдиному стилі.

«Ми робимо все можливе, щоб роботи з мощення спуску закінчити швидше, щоб усунути всі незручності, які сьогодні відчувають і мешканці вулиці, і туристи, в тому числі відвідувачі музеїв, розташованих на Андріївському узвозі», — підкреслив Михайло Кучук.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути