chrome firefox opera safari iexplorer

Львівські скаути заразили всіх епідемією доброти

18 лютого 2012 о 21:30

17-го лютого 2012 року львівські скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) провели заходи до Дня Доброти в рамках акції “Епідемія Доброти” 2012, яка проводиться 17 лютого по цілій Україні, а також в декількох країнах світу.

Акція пройшла в одній з шкіл міста Львова, а саме у СЗШ №99, де були залучені також учні цієї школи а також школярі інших шкіл міста Львова. Оскільки цьогорічна зима дуже холодна тому львівські скаути вирішили утриматися від проведення флеш-мобу тому цього року формат акції був трішечки інакшим ніж минулого року.

Окрім 1-ї Скаутської Дружини Львівської ім.Короля Данила (ОУС) до проведення акції долучилася також і 2-га Дружина Львівська ім. Княгині Ольги (ОУС-д), які прийняли участь в такій акції вперше.

Як проходила акція ? Було декілька заходів, які провели скаути а саме:

Скаути зробили скриньку доброти , куди всі могли б кидати свої бажання та побажання. Кожен школяр зміг кинути в цю чарівну скриньку з побажаннями. Побажання були різними. Хтось хотів миру у всьому світу. хтось просив здоровя для мати і тата або вчительки.

Скаути провели також реєстр добрих справ. де запитували людей, які гарні справи вони робили або робили їм… Це завдання було з нелегких, оскільки не всі наважувалися відповісти відверто про свої добрі справи сьогодні.

Також скаути розвішали стікери на кожному шкільному кабінеті з побажаннями та привітання а також гарними словами.

Також був проведений майстер-клас з піонірки, яку провели для школярів скаути 1-ї Дружини Львівської ім.Короля Данила (ОУС)

Окрім зацікавленості дітей небайдужими залишилися і вчителі: ця акція дуже важлива- діляться своїми враженнями вчителі- тому що вона заставляє задуматися над потребою творити добро…

Прес-служба ОУС

Розділи: Суспільство

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути