chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві стріляли в дослідника Голодомору

08 лютого 2012 о 20:09

У Києві біля метро «Дружби народів» невідомі стріляли в директора Асоціації дослідників голодоморів в Україні Олександра Ушинського.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прес-секретар ВО «Свобода» Юрій Сиротюк. «Щойно подзвонив Олександр Ушинський і повідомив, що на нього вчинено збройний напад в районі метро Дружба Народів. Спочатку його підрізав джип чорного кольору номер АА 00-20. Після цього невідомий опустив скло автомобіля і здійснив два постріли у бік Олександра», — повідомив Сиротюк.

На щастя, Ушинський не постраждав. На думку Сиротюка, людина, яка стріляє в центрі Києва, переконана у своїй безкарності.

«Від нас усіх залежить, чи вдасться притягнути до відповідальності цього покидька», — наголосив Сиротюк. Він повідомив, що зараз на місці події працює опергрупа. «Кажуть, що оголосили операцію перехоплення. Марки авто та останніх літер Сашко не запам'ятав. Та й не дивно, він хоч і колишній військовий, ствол в обличчя уваги не додає», — зазначив Сиротюк.

Нагадаємо, у день Свободи, 22 листопада, Ушинського побили невідомі. Він звинувачував у цьому чернігівських «беркутівців», проте правоохоронці усе спростували. Ушинський також є заступником голови Республіканської партії.

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути