chrome firefox opera safari iexplorer

У цьому році Київ відзначатиме своє 1530-річчя

27 лютого 2012 о 12:10

Олександр Попов провів нараду з підготовки до Дня столиці та Дня Києва, під час якої висловив побажання щодо концепції святкування, повідомляє сайт Київської міської влади.

Особливістю цьогорічного свята стане ювілейна дата – 1530-річчя заснування міста. Саме тому велику увагу приділятимуть історичній ретроспективі подій поряд із перспективами розвитку Києва. З цієї нагоди місто розпочинає масштабну підготовку не лише щодо проведення культурно-масових заходів, а й благоустрою столиці.

Крім того, Олександр Попов ініціював заснування пам’ятної медалі на честь 1530-річчя Києва. Відповідну пропозицію винесуть на розгляд депутатів Київради. Нагородять медаллю видатних киян, чиї кандидатури затвердить Громадська рада.

Під час наради голова КМДА зазначив: «Ми очікуємо велику кількість туристів, які відвідають Київ з нагоди ювілею, а також вболівальників ЄВРО-2012, які знайомитимуться з Україною і через знайомство зі столицею. Я впевнений, ми зможемо здивувати і киян – заходи до Дня міста перевершать попередні святкування».

Олександр Попов доручив у тижневий термін подати конкретні пропозиції за усіма напрямками щодо підготовки та проведення святкування. Обговорення комплексу заходів із відзначення Дня столиці та Дня Києва відбудеться під час засідання Колегії КМДА.

Також голова міськадміністрації запропонував залучити до широкого обговорення святкування Дня столиці та Дня Києва громадськість. Це відбуватиметься у мережі Інтернет та в засобах масової інформації.

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути