chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні оберуть найкращу наречену

16 лютого 2012 о 10:48
Фінал національного конкурсу Наречена року в Україні 2011, що проводиться в рамках весільного фестивалю Angel Fest, відбудеться 21 лютого в одному зі столичних готелів.

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

У фінал конкурсу увійшли сім українок з міст: Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Фастів, Франкфурт, Сімферополь. Їх обирали on-line голосуванням, проведеним на сайті фестивалю.

Переможниця конкурсу отримає головний приз — романтичну подорож на двох до Парижа.

Традиційно наречені будуть боротися в чотирьох номінаціях: «Парад ангелів» (дефіле у весільних нарядах), «Стріли амура» (есе на тему знайомства з майбутнім чоловіком), «Танець нареченої» (танець з партнером), «Only for you» (дефіле в спідній білизні).

До складу журі конкурсу увійдуть Лілія Ребрик, Тимофій Нагорний, Марися Горобець, Айна Гассе, Ольга Богомолець, Ольга Казберова та інші представники шоу-бізнесу та медіа.

7 червня

Інші дати
Георгій Андрузький
1827 – український громадський діяч, поет. Член Кирило-Мефодіївського товариства (1846).
 
Розгорнути
Народився Анатолій Базилевич
(1926, м. Жмеренка Вінницької обл. -2005) - український графік. Ілюстрував народні казки, "Пана Халявського" Г. квітки-Основ'яненка, "Енеїду"  і "Наталку-Полтавку" І. Котляревського, твори І. Франка, Марка Вовчка, С. Руданського та ін. Народний художник України.
Розгорнути
Народився Іван Кандиба
(1930, с.Стульно, нині Польша – 2002), український правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи.
 
«Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить» (Ліна Костенко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі