chrome firefox opera safari iexplorer

Віталій Кличко здобув впевнену перемогу над Чісорою

19 лютого 2012 о 01:22

40-річний Віталій Кличко переміг англійця Дерека Чісору на очах 12 тисяч глядачів арени Olympiahalle у Мюнхені.

Для Кличка-старшого це 9-й захист поясу чемпіона світу WBC у надважкій вазі, і Віталій знову довів скептикам, що й в 40 років можна бути найкращим боксером планети.

Однак Чісора виявився гідним суперником і, якби у англійця було більше досвіду, то результат поєдинку міг скластися не на користь Кличка. До того ж, Чісора став четвертим боксером, який вистояв проти Кличка-старшого 12 раундів.

БІЙ

З перших секунд поєдинку зав'язався дуже жорсткий бій. У першому ж раунді боксери обмінялися небезпечними ударами. Англієць кілька разів класно і сильно пробив низом по корпусу, а Віталій відповів «бомбами» з правої руки. Але у Чісори дуже міцне підборіддя, тож його непросто «покласти» на підлогу.

Після другого раунду Чісора вкотре спробував вивести Кличка з рівноваги, намагаючись наскочити на нього після гонгу. А у третьому раунді англієць двічі налетів на Віталія своїм торсом, притиснувши його до канатів. Тим не менше, Кличко з кожним раундом нарощував перевагу за очками. В четвертому раунді Чісора пропустив два потужних удари, але Віталій не став добивати суперника, який на мить «поплив».

Загалом бій пройшов за сценарієм: атака Чісори — захист і контратака Кличка.

Віталій майже весь поєдинок діяв другим номером і раз-по-раз ловив англійця точними ударами. Важкими для Кличка були 7 і 8 раунди — їх виграв Чісора. Однак англійцю не вдалося дотримати слова — нокаутувати Кличка у 8 раунді.

У заключних раундах Чісора пресингував Кличка, але досвід Віталія переміг молодість Дерека.

ПОМСТА ЗА ЛЯПАС

Зазначу, що перемога над Чісорою є 44-ю в кар'єрі Кличка-старшого. Крім усьоо іншого Віталій гідно відповів Чісорі за ляпас, який отримав від англійця під час зважування.

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути