chrome firefox opera safari iexplorer

Незабаром в Одесі з'явиться музей звуку

26 березня 2012 о 13:29

В Одесі 27 березня відкриється музей звуку. Музей створили ентузіасти, які зібрали колекцію раритетної техніки та сучасної звукової апаратури, колекцію грамофонних і вінілових дисків.

Про це повідомили в Одеській міськраді.

Усього в музеї налічується кілька тисяч експонатів.

Під час відвідин музею одесити і гості міста зможуть прослухати ексклюзивні записи та звукові листи на платівках, вінілових стрічках і дроті, а також ознайомитися з історією створення та розвитку звукозаписної і звуковідтворювальної апаратури; історією звуку в кіно, театрі та анімації; історією становлення музикантів, таперів, шансоньє і виконавців Одеси; історією фестивального руху Одеси.

Творці музею також очікують, що заклад стане клубом, де будуть збиратися шанувальники музики.

Музей розташований на вул. Жуковського, 13.

2 серпня

Інші дати
Іван Підоплічко
1905 – український зоолог, палеонтолог, теріолог, засновник археозоологічних досліджень в Україні. Засновник Українського теріологічного товариства. Ініціатор створення довідника «Фауна України» в 40 т. та Національного науково-природничого музею АН України.
Розгорнути
Сергій Нігоян
1993 – учасник Євромайдану в Києві, перший загиблий під час протистоянь на вулиці Грушевського. Герой України.
Розгорнути
Народився Кость Буревій
(1888, Росія – 1934) - український поет, драматург, театрознавець, літературний критик. Автор історичної драми «Павло Полуботок», сатиричних творів «Опортунія», «Хами», «Чотири Чемберлени».
Червоні чвари! Час червоний! Чурило черево чи чоло, чи чо, чи чох, чи чор зна що? Чи очі плачуть, чи регочуть? (Кость Буревій)
Розгорнути