chrome firefox opera safari iexplorer

В приймаючих містах Євро-2012 очікується туристичний бум

27 березня 2012 о 09:34

Львів та область очікують на час проведення матчів чемпіонату Європи з футболу прибуття близько 10 тисяч уболівальників з Німеччини, а також 3-4 тис. — з Данії, імовірна кількість фанів з Португалії та Польщі ще підраховується.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА з питань Євро-2012 Володимир Губицький, очкується, що найбільша кількість уболівальників приїде до Львова з Польщі.

Чиновник поінформував, що підготовка пропускного пункту «Рава-Руська» до Євро-2012 вже майже завершена, на «Краковці» та «Шегинях» ще тривають відповідні роботи.

Згідно з жеребкуванням фінального турніру Євро-2012 у Львові свої матчі зіграють збірні Німеччини, Португалії та Данії. Для уболівальників діятимуть спеціальні митні коридори.

Як повідомляв УНІАН, станом на початок березня офіційне Агентство з розміщення вболівальників у Львові законтрактувало 7700 ліжко-місць у готелях та альтернативних закладах міста й області. З 2 грудня 2011 року працює офіційний багатомовний сайт Агентства з підготовки до Євро-2012, де виставлено на продаж місця в цих засобах тимчасового проживання.

Данські уболівальники розмістяться у фан-кемпінгу у львівському готельному комплексі «Бухта вікінгів».

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі