chrome firefox opera safari iexplorer

27 квітня у Києві покажуть «книжкову моду»

06 квітня 2012 о 12:30

27 квітня в рамках проекту KyivPublishFashionDay дизайнери високої моди презентують у Києві ексклюзивні обкладинки для своїх улюблених книжок.

Про це повідомляє ЛітАкцент з посиланням на «Фокус».

У проекті візьмуть участь, зокрема Смолін, бренд Вронська-Соболєва, Лариса Лобанова та інші.

Як повідомляють організатори, мета проекту – змінити сам підхід до оформлення книжок, наповнити видання не лише якісним текстом, але й модними віяннями.

Художники з проекту «Переробки» на KyivPublishFashionDay презентуватимуть власні твори із вторинної сировини, підтримуючи сучасний екостиль у мистецтві й моді.

Дизайнерка Ірина Заринська на прикладі своїх артбуків покаже, як може змінитися сама природа одягу, коли плащ, сорочка чи сукня водночас стають книжкою, яку можна читати.

Книжкову моду також підтримали художники Ірина Жичук і Наталя Дерев’янко, проект «Татовасорочка» і телеведуча Анжеліка Рудницька.

Усі роботи експонуватимуть у київському Інституті журналістики 27-28 квітня. Замість стендів обкладинки для книжок триматимуть манекени. А ввечері 27 квітня вже реальні моделі проведуть показ «книжкової моди», де головним акцентом стане книжка.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі