chrome firefox opera safari iexplorer

95-го бензину дешевше 11 грн в Україні вже немає

13 квітня 2012 о 18:52

Найпопулярніша марка бензину А-95 практично на усіх АЗС країни коштує вже більше 11 гривень. Про це йдеться в моніторингу цін, проведеному компанією UPECO.

У п'ятницю, 13 квітня, в порівнянні з четвергом, 12 квітня, середні роздрібні ціни на бензини підвищилися на 0,1-02%, або на 1-2 копійки до 10,21-11,14 гривні / літр.

Середні роздрібні ціни на бензин А-80 підвищилися на 0,2%, або на 2 копійки до 10,26 гривні / літр.

Середні роздрібні ціни на бензин А-92 підвищилися на 0,2%, або на 2 копійки до 10,76 гривні / літр. Середні роздрібні ціни на бензин А-95 підвищилися на 0,2%, або на 2 копійки до 11,14 гривні / літр.

Середні роздрібні ціни на дизельне паливо підвищилися на 0,1%, або на 1 копійку до 10,21 гривні / літр. Як відомо, головною причиною здорожчання пального усіх видів є високі світові ціни на нафту, а також торговий конфлікт між Іраном та Євросоюзом і США.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі