chrome firefox opera safari iexplorer

Більше половини будинків на Андріївському узвозі — власність громади Києва

20 квітня 2012 о 14:50

Більше половини будинків на Андріївському узвозі є власністю громади Києва і лише 44% належать до приватної власності.

Про це заявив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець, коментуючи нещодавню заяву О. Попова, який нібито не може впливати на хід подій на Андріївському узвозі, оскільки 99% його будинків розпродано. А відтак він впевнений. Що у власності громади лише 1%.

«З 36 будівель Андріївського узвозу лише 16 будинків та їх флігелі знаходяться в приватній власності, а 20 будинків (тобто 56%) належать громаді Києва. Більше того, частина цих об’єктів може бути повернута до міської власності в судовому порядку. Якщо від КМДА приховують таку інформацію, то я готовий її надати»,- заявив О. Бригинець, цитує його прес-служба.

Депутат наголосив, що незважаючи на те, в якій власності знаходяться будівлі чи земельні ділянки Андріївського узвозу, будь-які роботи на цій вулиці заборонені. Адже Андріївський узвіз є частиною заповідника Стародавній Київ, є вулицею-пам’яткою, а частина Андріївського узвозу підпадає під охоронну зону Софії Київської.

«Тож київська влада не лише може, але й мусить впливати на процеси, які відбуваються на Андріївському узвозі. Оскільки в тому, що 56% узвозу, як і решта відсотків, знаходиться в жахливому стані, є безпосередня вина нинішнього керівництва КМДА та його попередників», — впевнений О. Бригинець.

Депутат закликав громадських активістів не слухати сльозливі та безпорадні заяви чиновників, не співпрацювати із ними, а вимагати законної реалізації прав громади.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути