chrome firefox opera safari iexplorer

Названо найменш гостинні країни світу

17 квітня 2012 о 08:42

Країни, чиї мешканці що дружньо всміхаються лише на промо-відеороликах, вивели на чисту воду понад 1200 учасників опитування, проведеного пошуковим туристичним сайтом Skyscanner.

Про це пише CNN.

В опитуванні взяли участь мандрівники з Європи, Північної Америки та Австралії.

«Чемпіонкою з нечемності» стала Франція, отримавши 20% від усіх голосів. Французам поставили в провину їхній різкий та імпульсивний характер.

«Французи дуже плекають свою мову, клієнт може отримати різні відповіді залежно від того, замовляє він щось французькою або іншою мовою», — каже експерт із етикету Лоуренс Ло.

Другу «почесну»сходинку посіла Росія, завдяки 16,6% респондентів, які не відчули там до себе приязного ставлення.

Наступні два місця отримали Велика Британія та Німеччина. Шосту здобув Китай, ставши найнечемнішою країною Азії. До десятки увійшли США, Іспанія, Італія та Польща.

На думку маркетолога Skyscanner Ї Бао, потужним фактором є різниця культур. Те, що на Заході є соціальною нормою, наприклад, черги, у Китаї – незвичайна річ, і тому реакція китайця може здатися туристу проявом грубощів.

Більшість офіціантів у китайських містах – то молоді жінки з сільських районів. Природно, що вони значно сором’язливіші від європейок.

«Їм бракує впевненості та знання мов, щоб обслуговувати іноземних туристів. Інколи вони замість цього просто їх уникають», — пояснює Ло.

«З іншого боку, чимало французьких офіціантів пропрацювали на цій посаді все своє життя, і в них виникає комплекс зверхності по відношенню до туристів», додає він.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути