chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці реконструюють 8 парків і скверів

23 квітня 2012 о 11:12

У Києві реконструюють 8 парків і скверів. Розпорядженням, підписаним головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим, затверджено перелік об’єктів для проведення робіт із реконструкції столичних парків та скверів. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Замовником виконання проектних і будівельних робіт з реконструкції об’єктів визнано комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд».

Так, запланована реконструкція скверу на вул. Васильківській, 43-47, що у Голосіївському районі міста, у Деснянському районі буде здійснена реконструкція парків «Кіото» та «Молодіжного», а також паркової зони на проспекті Маяковського і площі Анкари.

Крім того, серед переліку об’єктів – реконструкція парку біля будинку культури та мистецтв мікрорайону ДВРЗ та паркової зони навколо озера Тельбін, що у Дніпровському районі.

Також реконструкції підлягає і парк відпочинку в Оболонському районі біля озера Кирилівське (проспект Оболонський – вул. Богатирська). У найближчих планах – відремонтувати та навести належний благоустрій і в парку «Інтернаціональний» (50-річчя Жовтня, вул. Тулузи).

Розділи: Суспільство

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі