chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві реконструюють 20 парків та скверів

06 липня 2011 о 11:34

КО «Київзеленбуд» має намір впорядкувати понад 20 зелених зон міста.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Зокрема, планується облаштувати територію біля бібліотеки імені В.І.Вернадського (у районі Московської площі, біля входу до станції метро «Деміївська» з боку просп. 40-річчя Жовтня).

Тут встановлять систему поливу, висадять нові дерева та кущі, розіб'ють квітники та облаштують доріжки.

При виїзді на Голосіївську площу (вул. Васильківська, 2), неподалік від станції метро «Голосіївська» заплановано влаштувати доріжки та висадити нові рослини.

У перспективі і благоустрій території біля станції метро «Осокорки» (транспортна розв'язка). На цей об'єкт планується завезти рослинний ґрунт, влаштувати квітник та висадити дерева і кущі.

Планується озеленити паркову зону Дніпровської набережної від просп. М. Бажана до вул. А. Ахматової.

Також до переліку зон, які у цьому році підлягають реконструкції, увійшов і сквер, що на вул. П. Григоренка, 38 — 40. Тут заплановано посадити живу огорожу, влаштувати газони, квітники, доріжки та встановити лави і урни.

Встановлення урн та альтанок передбачається і у парку «Молодіжний» (Деснянський район). Також на цьому об'єкті заплановано відремонтувати дитячий майданчик та амфітеатр, облаштувати поливної-зрошувальної системи.

Обіцяють навести порядок і у парковій зоні, що на просп. Маяковського та капремонт у парку на Русанівській набережній, у парку вздовж вул. Малишка та на бульварі Давидова.

Проведуть благоустрій на вул. Солом'янська, 24, на бульварі І.Лепсе, 83, у парку Ф. Пушиної, на проспекті Перемоги, 17 — 27, а також на вул. Хрещатик (від вул. Городецької до станції метро «Хрещатик»).

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути