chrome firefox opera safari iexplorer

Україна завершила футбольний рік на 9 місці

06 квітня 2012 о 14:27

5 квітня завершився футбольний євросезон для українських клубів. Рік не зовсім вдалий для наших представників.

6 команд набрали 7,750 балів. Безпосередньо у сезоні 2011/12 ми посідаємо 11-те місце.

Нас обійшли Іспанія, Англія, Німеччина, Нідерланди, Португалія, Італія, Франція, Бельгія, Росія і Кіпр, повідомляє Проспорт. ТСН.

ТАБЛИЦЯ КОЕФІЦІЄНТІВ УЄФА (станом на 6 квітня)

Лиш «Металіст» відіграв у Європі на пристойному рівні, досягши чвертьфіналу Ліги Європи.

А «Динамо» і «Шахтар» цей євросезон провалили, не зумівши пройти не найсильніші групи у Лізі Європи та Лізі чемпіонів відповідно.

Такі результати наших грандів, які 7 квітня розіграють золоті медалі на «Донбас-Арені», опустили Україну на 9-те місце в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Нас обійшли Нідерланди. Щоправда для представництва клубів у єврокубках різниці між 7-9 місцями немає — 2 клуби у Лізі чемпіонів і 4 у Лізі Європи.

КЛУБНІ КОЕФІЦІЄНТИ

Найбільший доробок у скарбничку України вніс «Металіст». Харків'яни набрали 19.5 очок. По 8 до нашого коефіцієнту додали «Динамо» і «Шахтар». 7.5 — це доробок «Ворскли». 2.5 очка — це результат «Карпат».

Нарешті 1 очко додав «Дніпро». В сумі це 46.5 очок — тобто 7.750 балів.

ПЕРСПЕКТИВИ

Перед початком наступного євросезону від рейтингу України відпаде коефіцієнт за сезон 2007/08 (4.875) і ми розпочнемо футбольний рік на 8-у місці (позаду Нідерландів, але попереду Росії).

Поборемося з голландцями за сьому позицію. Шансів піднятися на шосте місце, яке дає три команди у Лігу чемпіонів, у нас поки немає (різниця з Португалією 7 балів). Та й на 10-у сходинку ми не опустимося (11 балів переваги над Грецією).

Однак у сезоні 2013/14 Україна втратить свій рекордний коефіцієнт (16.625). І для того, аби зберегти хоча б місце у 9-ці, треба набирати мінімум 10 балів у наступному євросезоні. Будемо сподіватися, що «Динамо» з «Шахтарем» порадують своїх уболівальників та й «Металіст» виступить не гірше, як у цьому сезоні.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути