chrome firefox opera safari iexplorer

Донецьке дербі у фіналі Кубка України завершилося на користь «Шахтаря»

07 травня 2012 о 09:17

Донецький «Шахтар» здобув перемогу над донецьким «Металургом» у фінальному матчі Кубка України. Гра закінчилася з рахунком 2:1.

У першому таймі «гірники» не дали супернику жодного шансу навіть підійти до своїх воріт. Але й забили лиш раз — на 23-й хвилині відзначився Алекс Тейшейра.

Кілька 100-відсоткових моментів змарнував Луіс Адріано. Спершу бразилець влучив у поперечину, а потім не поцілив у ворота з метра після прострілу Развана Раца. «Металург» відігрався у середині другої 45-хвилинки, реалізувавши перший небезпечний момент біля воріт П'ятова.

Микола Морозюк зрівняв рахунок ударом зі штрафного. Матч перейшов у додатковий час, в якому домінували лідери чемпіонату. Переможний гол забив Олександр Кучер на 104-й хвилині. Захисник добив м'яч у сітку після удару Ракицького та сейву Бандури. «Шахтар» став восьмиразовим переможцем Кубка України, поступаючись «Динамо» одним титулом. А «Металург» програв другий фінал з двох.