chrome firefox opera safari iexplorer

«Шахтар» впевнено виборов Суперкубок України

11 липня 2012 о 09:19

На стадіоні «Авангард» в Луганську пройшов матч за Суперкубок України, в рамках якого вперше в історії змагання грали дві команди з одного міста — донецькі «Шахтар» і «Металург».

ФК «Шахтар «здобув перемогу з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті в першому таймі, відзначились бразильські легіонери „гірників“ Луіс Адріано та Дуглас Коста.

„Шахтар“ завоював свій четвертий Суперкубок України в історії. Рекордсменом за кількістю титулів є київське „Динамо“, яке вигравало Суперкубок країни 5 разів.

„Гірники“ почали з місця в кар'єр. На 4 хвилині м'яч дійшов на дальній штанзі до Тейшейри, але Голайдо не дозволив йому забити у ближній кут. Через хвилину Луїс Адріано після передачі Срни в дотик поперек штрафного пробив точно в нижній кут — «гірники» повели, а «металурги» були абсолютно непомітні. Перший момент у них трапився хвилині на 28. Казарян трохи не встиг до м'яча після небезпечного навісу зі штрафного. А на 35 хвилині «Шахтар» забив другий м'яч. Це Дуглас Коста-за лінії штрафного увігнав м'яч у дальній кут. У самій кінцівці тайму «Шахтар» встиг провести ще одну небезпечну атаку, яку не зумів завершити голом Тейшейра. Заблокував його удар метрів з 12-ти захисник.

У другій половині зустрічі небезпечні моменти стали виникати і біля воріт Пятова. На 64 хвилині Морозюк пробив набагато вище воріт. На 67 хвилині Пятов врятував ворота після удару Воловика в падінні. Через хвилину воротар виручив після удару Димитрова. Але рахунок на табло не змінився — «Шахтар» упевнено довів матч до перемоги і завоював перший трофей у футбольному сезоні 2012 — 2013.

Новобранець «Шахтаря» Марко Девіч вийшов на заміну і відзначився активністю на полі і жовтою карткою в боротьбі з Воловиком. А на останніх хвилинах зустрічі ушкодження отримав Ілсіньо.

«Металург» Д - «Шахтар» 0:2

Голи: Адріано (5), Коста (35)

Металург Д: Бандура, Воловик, Чечер (Едуардо, 64), Лазич, Нельсон, Голайдо (Прийма, 66), Соарес, Макрідіс (Данило, 46), Димитров, Казарян (Іванко, 81), Морозюк.

Шахтар: Пятов, Тейшейра, Рац, Степаненко, Кучер, Ракицький (Ілсіньо, 65), Мхітарян, Адріано, Срна (К), Коста (Девіч, 77), Фернандіньо