chrome firefox opera safari iexplorer

В України буде створена Молодіжна хокейна ліга

23 травня 2012 о 12:09

В України буде створена Молодіжна хокейна ліга.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому Професіональної Хокейної Ліги 22 травня, пише прес-служба телеканалу «Хокей».

«Ми домовилися про те, що потрібно ухвалити політичне рішення про утворення молодіжного хокейного чемпіонату. Всі члени проголосували за таке рішення», — розповів заступник голови Державної служби молоді та спорту Вадим Сисюк.

«У нас є людина, яка буде займатися, ми визначимо форму цього чемпіонату. Хочеться, щоб цього сезону стартував чемпіонат», — додав він.

Гендиректор ПХЛ Юрій Загородній уточнив, що молодіжний чемпіонат проходитиме під егідою ПХЛ. У ньому готові взяти участь команди київських спортивних шкіл «Крижинка» та «Сокіл», харківської «Динамо», а також команди з Херсона та Калуша.

Джерело: Champion
Розділи: Спорт в Україні

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі