chrome firefox opera safari iexplorer

Донецький мер агітує городян вивішувати синьо-жовті прапори

15 червня 2012 о 09:14

Донецький міський голова Олександр Лук'янченко закликає городян підтримати збірну України в матчі проти Франції за допомогою національних прапорів.

Про це повідомляють «Новини Донбасу» з посиланням на прес-службу Донецької міськради.

«Ми вміємо підтримувати свою улюблену команду „Шахтар“, а сьогодні в нашій підтримці потребує збірна Україна, — заявив мер. — Я закликаю донеччан не стримувати свої емоції. Додайте прапор України на балконі або автомобілі і покажіть свою підтримку».

Матч збірних України і Франції у груповому турнірі чемпіонату Європи з футболу відбудеться у п'ятницю ввечері в Донецьку.

Як відомо, у квітні цього року Донецька облрада заборонила офіційне використання червоного прапора поруч із синьо-жовтим.

Розділи: Суспільство

15 березня

Інші дати
Володимир Шухевич
1849 –  український громадський діяч, етнограф. Засновник і видавець першого дитячого журналу «Дзвінок». Засновник товариства «Руська бесіда» та Союзу співацьких і музичних товариств. Автор дослідження «Гуцульщина» в 5 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Самойлов
(1924, м. Одеса - 1999) - актор театру і кіно. Знявся в фільмах «Весілля в Малинівці», «Шосте липня», «Крах», «Зорі не гаснуть», «Премія», «Доля», «Сибіріада», «Ціна голови».
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...