chrome firefox opera safari iexplorer

Хряк Фунтик «передбачив» поразку збірної України

11 червня 2012 о 16:39

Хряк Фунтик «передбачив» перемогу національної збірної Швеції над збірною України в матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це повідомляють «Українські новини».

У парі «Україна — Швеція» кнур в першу чергу з'їв пластівці з тарілки з прапорцем збірної Швеції.

Таким чином, згідно з правилами прогнозування, Фунтик «зробив ставку» на перемогу збірної Швеції.

Крім того, Фунтик «передбачив» перемогу Франції над Англією в матчі, який відбудеться в понеділок в Донецьку.

У понеділок відбудуться матчі першого раунду групового етапу ЧЄ-2012 між командами з групи D.

В 19:00 на стадіоні «Донбас Арена» (Донецьк) відбудеться матч «Франція — Англія», а в 21:45 на НСК «Олімпійський» силами поміряються Україна і Швеція.

Розділи: Суспільство

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі