chrome firefox opera safari iexplorer

Країна мрій 2012 – всіх зачарувала!

25 червня 2012 о 19:30

22 та 23 червня 2012 року на схилах Дніпра, на Співочому полі та біля Святої лаври, під ясним блакитним київським небом  відбувся надзвичайно драйвовий та неповторний фестиваль, який цілий рік чекали – «Країна Мрій», — організатором якого є незмінний, харизматичний і патріотичний Олег Скрипка.

Фестиваль об’єднав в собі силу-силенну заходів! На різних майданчиках та сценах виступили як українські, так і закордонні виконавці. Згадаймо їх…

На літературній сцені «Під стінами лаври» виступили: гурт «Веселі вуйки», композитор та співак Василь Жадан, гурт «Фолькнери», циганський гурт «ТопОркестра», співачка Ельвіра Саріхаліл і гурт «Красу», гурт «Йорий Клоц», гурт «Orkiestra sw. Mikolaja» (Польща);

на сцені «Майстерня танців»: Арзи Бекір — дитячий майстер-клас і майстер-клас кримськотатарських танців, гурт «Рожаниця», гурт «Сільська музика» — майстер клас танців, гурт «Хорея козацька», гурт «Топорівчанка», гурт «Люди добрі», гурт «Гуляйгород» — майстер-клас українських танців;

на сцені «Кобзарська майстерня»: Ярослав Крисько — бандура (Львів), Микола Тихонович Товкайло — бандура (Переяслав), Володимир Биков — бандура (Київщина, с. Стрижавка), Тарас Силенко — бандура (Київ), Лаяюш Молнар — колісна ліра, бандура (Львів), журналіст Мустафа Найем (Київ), Михайло Коваль — бандура, Ярема Шевчук — колісна ліра, бандура (Київ), Тарас Компаніченко — кобза, ліра, бандура (Київ);

на майданчику «Етно-Fashion» відбувся показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори — молоді талановиті українські дизайнери, які творять у стилі «Етно». Співорганізатори проекту — «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій»;

на «Вечірній сцені» заряджали фестивальників: гурт «Іларія vs Гриньков», співачка Намгар (Бурятія), гурт «Baba Zula» (Туреччина), гурт «ТНМК», гурт «Астарта», «MA VALISE» (Франція), гурт «Mgzavrebi» (Грузія) і багато інших не менш колоритних гуртів та виконавців!

Закривав «Країну Мрій. 2012» гурт «Воплі Відоплясова».

Окрім насиченої музично-танцювальної програми з купою майстер-класів на будь-який вік та смак, вражав українським колоритом фестивальний ярмарок!

Чого там тільки не було... від фірмової «каші з сокири» — біля стін музею Івана Гончара, розписаних горщиків, коралів, дивовижно прекрасних вишитих сорочок до музичних інструментів та ковальських виробів!..

В цьому сезоні «Країна мрій» стала складовою частиною культурної програми, яку Київ здійснює в рамках футбольного чемпіонату УЄФА ЄВРО-2012.

На Співочому полі був встановлений великий екран, де всі бажаючі могли поспостерігати за трансляцію матчів ЄВРО-2012.

До зустрічі на «Країні Мрій. 2013»! І не забуваймо мріяти, адже мрії мають здатність здійснюватися!

Марія Поливач, Київ

Фото автора

Розділи: Думка читачів

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути