chrome firefox opera safari iexplorer

Найпопулярніший допінг на роботі — кава, шоколад і цигарки

26 червня 2012 о 15:48

Українці не часто випробовують терпіння свого керівництва – відриваються від моніторів комп’ютерів і паперів 2-3 рази на день.

Найпопулярніші стимулятори:

65,6% — кава;

13,9% — шоколад;

10,6% — цигарка;

5,3% — інше (кава+шоколад, кава+цигарка або кава+випічка);

2,7% — енергетичні напої;

1,3% — булочка або інша випічка;

0,7% — алкоголь.

Як часто підживлюєте «допінгом» свою розумову діяльність?

36% — 2-3 рази на день;

32,7% — один раз на день;

16,7% — 3-4 рази на день;

8,7% — 5-6 разів на день;

2,7% — кожну годину;

2% — постійно;

1,3% — по-різному.

«Ті, що приймають стимулятори,?“узалежнилися” давно (як мінімум, 3-5 років тому). Третина опитаних не змогла пригадати, як давно вони “підсіли” на каву чи шоколад, — розповідає спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою hh.ua Наталія Маціпура. — Три чверті опитаних заявили, що викурена цигарка чи випита філіжанка кави допомагає їм зосередитися на роботі. Проте більшість дала неочікувану відповідь — хапаються за стимулятор, щоб відволіктися від роботи. Прогулянку по офісу або 10 віджимань від підлоги колеги можуть не зрозуміти. Простіше взяти горнятко і засипати туди чергову дозу кофеїну або попліткувати у “курилці” зі співробітниками. Опитані визнали, що такий перепочинок здатен підняти їм настрій».

Чому вживаєте свій «допінг»?

37,6% — щоб взяти паузу;

26,3% — щоб сконцент­руватися на завданні;

10,2% — щоб зняти стрес;

6,3% — інше;

5,4% — бо так роблять інші;

3,4% — не знаю.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути