chrome firefox opera safari iexplorer

Робітники, які «чекали на Євро», вийшли на протест. ВІДЕО

07 червня 2012 о 17:10

У четвер у Києві пройшла акція протесту (ВІДЕО) проти порушення трудових та людських прав робітників, які працюють на об’єктах Євро-2012.

«Упродовж кількох років до будівництва стадіону „Олімпійський“ масово залучалися робітники-»заробітчани" з різних регіонів України. Саме їхніми зусиллями було побудовано більшу частину інфраструктурних об’єктів Євро-2012. Ці люди працювали без належного дотримання норм охорони праці, що призводило до травматизму та до загибелі людей. Вони отримували мізерну зарплатню, а часом ставали жертвами афер роботодавців", повідомляли організатори.

Раніше видання «Ліва.com.ua» показало, в яких жахливих умовах живуть ті, чиїми руками будується Євро.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі