chrome firefox opera safari iexplorer

Символ Києва на межі знищення — каштани помирають. ФОТО

27 червня 2012 о 15:40

Символ Києва – каштани, цього року почали жовкнути на місяць раніше, ніж зазвичай

Як розповів кореспондентові «Київ.Коментарі» голова київської міської організації Українського товариства охорони природи Микола Щипець, головна причина того, що каштани почали так рано жовкнути – ураження дерев міллю.

«Каштановою міллю дерева вражені вже кілька років. Щоб із цим боротися, треба з міста вивезти цю гидоту, яка зимує в опалому листі, та спалити все це поза межами Києва. Якщо з цим не боротися, то дерева не матимуть такогой красивого вигляду, за який ми їх любимо», — розповів Щипець.

У попередні роки каштани починали рудіти та втрачати листя наприкінці липня, а цього року вже в середині червня у деяких дерев майже повністю пожухло листя.

Наприклад, саме такий вигляд мають каштани на проспекті Перемоги.


Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі